Mutum

✅Minimum formalności

✅Szybka weryfikacja online

✅ Program lojalnościowy

mutum logo

Pożyczka dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta

Łatwa procedura wnioskowania o pożyczkę

Mutum.pl to serwis, który oferuje swoim klientom szybkie pożyczki online. Są one dopasowane do indywidualnych potrzeb, a także możliwości klienta. Wszystko po to, aby produkt oferowany przez firmę sprostał największym oczekiwaniom pożyczkobiorcy.

Mutum stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Przez to procedura wnioskowania o pożyczkę ograniczona jest do minimum, tak samo jak formalności. Wszystko po to, aby o pożyczkę mogły ubiegać się zarówno osoby młode, jak i starsze, które mogą mieć trudności podczas wypełniania dużej ilości dokumentów.

Warunki pożyczki

  1. mieć 20-80 lat
  2. posiadać numer PESEL
  3. posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski
  4. posiadać osobisty rachunek bankowy
  5. mieć pozytywną historię kredytową
  6. mieć stały dochód
  7. nie posiadać wpisów w rejestrach dłużników BIG i BIK

FaQ

Możesz pożyczyć od 500 do 150 000 zł. Okres kredytowania może wynosić od 1 do 120 miesięcy.

 
Tak! Całość procesu pożyczkowego na Mutum odbywa się online. Po odpowiednim upoważnieniu umowę podpisze w Twoim imieniu konsultant Mutum.
 
O pożyczkę należy aplikować za pomocą strony internetowej pożyczkodawcy. Wystarczy wskazać interesującą nas kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty. Następnie należy wypełnić danymi formularz.
 
Tak. W tym celu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Wspólnie z pracownikami firmy znajdziecie korzystne dla obu stron rozwiązanie.
 
Tak, zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim zawsze masz prawo wcześniej spłacić pożyczkę.
 

Nie. Możesz ubiegać się o kolejną pożyczkę dopiero po całkowitej spłacie obecnej. Możesz za to ubiegać się o pożyczkę, jeśli masz niespłacone zobowiązania w innych firmach pożyczkowych lub bankach.

 
Tak. Kredyt bankowy nie jest żadną przeszkodą. Ważne jest to, abyś spłacał raty pożyczki na czas i nie figurował w rejestrach dłużników.
 

Kontakt

  • Adres siedziby: Aleje Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa
  • Numer telefonu: +48 22 100 84 85
  • Adres e-mail: [email protected]