Lew Pożyczka

✅ Szybka pożyczka na różne potrzeby

✅ Minimum formalności , co oznacza dużo wolnego czasu

✅ Stały kontakt z konsultanetem

Dlaczego my?

Bezpieczeństwo i wiarygodność

Właścicielem marki LEWpozyczka.pl jest Aventus Group Sp. z.o.o., powstała w 2012 r. i będąca częścią międzynarodowej grupy kapitałowej, obecnej w dwunastu krajach Europy. Aventus Group należy do Związku Firm Pożyczkowych, figuruje w Rejestrze Firm Pożyczkowych oraz jest posiadaczem certyfikatu „Rzetelna Firma” i „Firma Wiarygodna Finansowo”. Od początku swojej obecności na polskim rynku firma jest stale doceniana i wyróżniana w rozmaitych konkursach i plebiscytach.

Od 5 lat na rynku pożyczek krótkoterminowych

Aby dobrze się poznać, potrzeba czasu. Jesteśmy z naszymi klientami we wszystkich trudnych finansowo sytuacjach – zawsze dostępni i zawsze gotowi pomóc. My pomagamy w rozwiązywaniu ich finansowych problemów, w realizacji planów, pasji i marzeń, a oni obdarzają nas zaufaniem. A nic nie zobowiązuje bardziej, niż zaufanie klientów, jakie konsekwentnie zaskarbiamy sobie już od 5 lat.

Wyważona oferta

Nasi klienci nie są kolejnymi numerami w systemie informatycznym. Nasi klienci to osoby, mają różne imiona i nazwiska, różne historie i różne potrzeby. Z tego względu wszystkich klientów traktujemy indywidualnie, a wszystkie wnioski o pożyczkę są starannie analizowane przez naszych specjalistów.

Dostępność online 24h

Niespodziewane sytuacje nie wybierają pory dnia, czy tygodnia. W LEWpozyczka.pl doskonale to rozumiemy, dlatego nasz serwis jest do dyspozycji klientów 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Konsultanci telefoniczni czekają na klientów od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-20:00, w soboty w godz. 8:00-18:00, zaś w niedziele w godz. 9:00-17:00.

Najczęściej zadawane pytania?

  • wiek 18 do 73 lat 
  • brak zajmowanego eksponowanego stanowiska politycznego (PEP)
  • otrzymanie pozytywnego wyniku oceny zdolności kredytowej

Wyślij z numeru telefonu, który podałeś w formularzu rejestracyjnym wiadomość o treści: ZGUBIL na numer +48 799 448 089. Po otrzymaniu SMS-a zostanie wysłana wiadomość SMS oraz email z tymczasowym hasłem. W ID użytkownika zawsze wpisuj swój indywidualny numer PESEL.

Istnieje kilka sposób na kontakt z nami. Wejdź w zakładkę Kontakt i wybierz dogodny dla siebie sposób. Znajdziesz tu telefon oraz adres e-mail. Możesz też zostawić nam wiadomość przez wypełnienie formularza kontaktowego.

RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to informacja o całkowitym koszcie pożyczki jaki poniesie klient. Dzięki temu klient nie musi zastanawiać się i porównywać wysokość prowizji i odsetek przy różnych ofertach, a całkowity koszt wyrażony jest jedną wartością procentową. Im jest ona niższa, tym niższy jest koszt kredytu. RRSO jest liczony w stosunku rocznym.

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca udzielamy pożyczek online jedynie osobom, które są zdolne regulować swoje zobowiązania finansowe. Zadłużenie w banku nie jest barierą, pod warunkiem, że otrzymasz pozytywną ocenę zdolności kredytowej.

Kontakt

  • Biuro Obsługi Klienta: 85 871 00 49